Розв’язати дві задачі СРОЧНО 1. Для випічки 4 порцій торту «Медовик» потрібно 80 г меду. Скільки

меду потрібно щоб приготувати 11 порцій торту? 2. На пошиття 14 одинакових костюмів витратили 45 м тканини. Скільки таких костюмів можна пошити 84 м цієї тканини? СПОЧНОООООО

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Константин.
Оскільки для 4 порцій торту потрібно 80 г меду, то на одну порцію потрібно 80 г / 4 = 20 г меду.
Отже, для 11 порцій потрібно 11 * 20 г = 220 г меду.
Відповідь: для 11 порцій торту «Медовик» потрібно 220 г меду.

Оскільки на 14 костюмів витрачено 45 м тканини, то на один костюм витрачено 45 м / 14 = 3,214 м тканини.
Отже, кількість костюмів, які можна пошити з 84 м тканини, дорівнює 84 м / 3,214 м на костюм = 26,14 (округлюючи до цілого числа, отримуємо 26).
Відповідь: з 84 м тканини можна пошити 26 костюмів.
дайте лучший пж