Розв'зати задачу за допомогою рівняння.На три дитсадка розподілили 336 кг апельсинів.Першому

дитсадку передали у 2 рази більше апельсинів,ніж другому,а третьому у 4 рази більше ніж другому.Скільки апельсинів отримав кожний дитсадок

Ответы на вопрос

Отвечает Шаламов Даниил.
Х — апельсинів у 2 садку
2*х — у 1 садку
4*х — у 3 садку
х + 2х + 4х = 336
7х = 336
х = 336 : 7 = 48кг — апельсинів дали 2 садку
2*48 = 96кг — дали 1 садку
4*48 = 192кг — дали 3 садку
Перевіримо: 48 + 96 + 192 = 336кг. Відповідь вірна
Отвечает Коломієць Діма.

Нехай в 2 дитсадку х апельсинів,а в 1 дитсадку 2х,в 3 4х

2х+х+4х=336

7х=336

х=336:7

х=48

Отже:в 2 дитсадку 48 кг апельсинів,тоді в 1 48×2,а в 3 48×4

В-дь:96кг,48кг,192кг