До деякого числа додали його 1/10 і в результаті отримали 37,4.Знайди це число.СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА


Ответы на вопрос

Отвечает Спартак Кирилл.

Ответ: 34

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти шукане число, ми можемо скористатися математичною операцією зведення рівняння до однієї невідомої. Нехай x - шукане число. Тоді ми можемо записати рівняння:

x + x/10 = 37,4

Де x/10 - це дріб, що відповідає 1/10 шуканого числа. Щоб знайти значення x, спочатку зведемо рівняння до однієї невідомої, помноживши обидві частини на 10:

10x + x = 374

11x = 374

x = 34

Отже, шукане число дорівнює 34.

Отвечает Колесник Андрей.

Ответ:

34

Пошаговое объяснение:

Некоторое число = х

1/10 этого числа = 1/10х

х + 1/10х = 37,4

1 1/10х = 37,4

1,1х = 37,4

х = 37,4 : 1,1

х = 34