Від деякого числа відняли 1/5 і в результаті отримали 25,6. Знайди це число.


Ответы на вопрос

Отвечает Жугарева Аня.

Від якогось числа віднали 1/5, це означає що це число = 5/5

5/5 - 1/5 = 4/5 = 25,6

4/5 = 25,6

1/5 = 6,4

5/5 = 32

Відповідь: це число 32