На три бази 160т зерна. На першу базу завезли на 25т більше ніж на другу а на третю втричі більше

ніж на другу скільки тонн зерна на другій базі. Розв'яжіть задачу складанням рівняння​

Ответы на вопрос

Отвечает Дідоводюк Маша.

Пошаговое объяснение:

1 база = х + 25 т зерна

2 база = х т зерна

3 база = 3х т зерна

Всего = 160 т зерна

х + 25 + х + 3х = 160

5х + 25 = 160

5х = 160 - 25

5х = 135

х = 135 : 5

х = 27

1 база = (х + 25) = 27 + 25 = 52 т зерна

2 база = (х) = 27 т зерна

3 база = (3х) = 3 * 27 = 81 т зерна

52т + 27т + 81т = 160т