Накреслити прямокутник ABCD довжиною 8см і шириною 4см.Обчисли його периметр і площу


Ответы на вопрос

Отвечает Никитичева Эмилия.

Ответ:

ПериметрР=(8+4)×2=24сm.

ПлощяS=8×4=32cm.

Пошаговое объяснение:

...