5х(3-66)=3х-11розписано з перевіркою​


Ответы на вопрос

Отвечает Ресутова Эльнара.

Ответ:

\displaystyle x=\frac{11}{318}

Пошаговое объяснение:

\displaystyle 5x(3-66)=3x-11\\\\  5x(-63)=3x-11\\ \\ -315x=3x-11\\ \\ -315x-3x=-11\\ \\ -318x=-11\\ \\ x= -11 : -318\\ \\ x= \frac{11}{318}

                            Проверка

\displaystyle 5*\frac{11}{318}*(3-66)=3*\frac{11}{318}-11\\ \\ 5*\frac{11}{318}*(-63)=\frac{11}{106}-11\\ \\ -5*\frac{11}{106}*21=-\frac{1155}{106}\\ \\ -\frac{1155}{106}=-\frac{1155}{106}