Какой общий знаменатель у чисел 24 и 25? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Родион.

Ответ:

600

Пошаговое объяснение:

Найдем наименьшее общее кратное

НОК (24; 25) = 600

24 = 2 * 2 * 2 * 3

25 = 5 * 5

НОК (24; 25) = 5 * 5 * 2 * 2 * 2 * 3 = 600

Общий знаменатель у чисел 24 и 25 = 600

Отвечает Бурлаков Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для того, щоб знайти спільний знаменник для двох чисел, потрібно розкласти ці числа на прості множники.

Розкладемо числа 24 і 25 на прості множники:

24 = 2 * 2 * 2 * 3

25 = 5 * 5

Ми бачимо, що числа 24 і 25 не мають спільних простих множників, крім числа 1. Отже, найменшим спільним знаменником для цих чисел буде їх добуток, тобто 24 * 25 = 600.

Таким чином, общий знаменатель для чисел 24 і 25 дорівнює 600