Знайдіть координати суми векторів a(2;0;-5), b(-1; -3;4)


Ответы на вопрос

Отвечает Айтбай Бекнур.

Щоб знайти координати вектора, який є сумою векторів a і b, треба додати координати цих векторів поелементно:

a + b = (2 - 1; 0 - 3; -5 + 4) = (1; -3; -1)

Отже, координати суми векторів a і b дорівнюють (1; -3; -1).