3. Сума трьох чисел дорівнює 24,6. Друге число складае 48% від першого числа, а трете число 1/3

другого числа. Знайдіть кожне з трьох чисел. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ: перше число дорівнює 15, друге число дорівнює 7,2, а третє число дорівнює 2,4.

Пошаговое объяснение:

Позначимо перше число як x.

Друге число складає 48% від першого, тому друге число дорівнює:

0.48x

Трете число дорівнює 1/3 другого числа, тому третє число дорівнює:

(1/3) * 0.48x = 0.16x

За умовою задачі, сума трьох чисел дорівнює 24,6:

x + 0.48x + 0.16x = 24.6

Об'єднуючи подібні доданки, маємо:

1.64x = 24.6

x = 15

Отже, перше число дорівнює 15.

Друге число дорівнює:

0.48x = 0.48 * 15 = 7.2

Трете число дорівнює:

0.16x = 0.16 * 15 = 2.4

Отже, друге число дорівнює 7,2, а третє число дорівнює 2,4.