Площа прямокутника дорівнює 60 см квадратних,а довжина однієї зі сторон 4,8 см. Знайдіть довжину

однієї зі сторін. Якщо А)125см. Б)1,25 см. В)12,5 см. Г)2,05 см??

Ответы на вопрос

Отвечает Ливак Ира.

Ответ:

S=a*b b=S/a b=60/4,8=12,5см

Пошаговое объяснение: