Дроб рівняння 7х_9-5х_12=1​


Ответы на вопрос

Отвечает Алданбекова Дамира.

7х/9 - 5х/12 = 1

Знайдемо спільний знаменник для дробів:

(7х * 4 - 5х * 3) / (9 * 4) = 1

(28х - 15х) / 36 = 1

13х / 36 = 1

13х = 36

х = 36/13

Отже, розв'язком даного рівняння є х = 36/13