З ділянки площею 16а зібрали 39,4 ц картоплі, а з ділянки площею 9а зібрали 21 ц картоплі.

Обчисліть середній урожай картоплі з 1 а. ответ

Ответы на вопрос

Отвечает Малышева Мария.
Спочатку знайдемо загальну кількість зібраної картоплі:

39,4 ц + 21 ц = 60,4 ц

Тепер знайдемо середній урожай з 1 а:

60,4 ц / (16 а + 9 а) = 60,4 ц / 25 а = 2,416 ц/а

Отже, середній урожай картоплі з 1 а становить 2,416 ц/а.