Два мотоциклісти їхали назустріч один одному. Швидкість одного з них становила 48,5 км/од, і вона

була меншою за швидкість іншого на 5,3 км/од. через 0,6 год мотоциклісти зустрілися. яка відстань між ними була спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Прудников Никита.

Ответ:

54.3 км

Пошаговое объяснение:

Позначимо швидкість швидшого мотоцикліста через v, тоді швидкість повільнішого мотоцикліста буде (v - 5.3) км/год.

За час 0.6 години, швидший мотоцикліст проїхав відстань:

d = v * t = 48.5 км/год * 0.6 год = 29.1 км

Аналогічно, повільніший мотоцикліст проїхав відстань:

d = (v - 5.3) * t = (48.5 - 5.3) км/год * 0.6 год = 25.2 км

Відстань між мотоциклістами спочатку дорівнювала сумі відстаней, які вони проїхали:

d = 29.1 км + 25.2 км = 54.3 км

Отже, відстань між мотоциклістами спочатку дорівнювала 54.3 км.