ЗНАЙДiть корiнь рiвняння: 9-7(x+3)=5-6x ​срочна


Ответы на вопрос

Отвечает Валеева Анна.

9 - 7(x + 3) = 5 - 6x

Спочатку розкриємо дужки за допомогою дистрибутивного закону:

9 - 7x - 21 = 5 - 6x

Згрупуємо подібні терміни:

-7x - 21 = -6x - 4

Перенесемо -6x на ліву сторону рівняння, а -21 на праву сторону:

-7x + 6x = -4 + 21

-х = 17

Для знаходження кореня рівняння потрібно помножити обидві сторони на -1:

x = -17

Отже, корінь рівняння -17.