Пліз (1,4у+21)×(1,8-0,3)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Калуян Таисия.

Відповідь:

Покрокове поясненнДавайте розглянемо дане вираз та розрахуємо його значення.

(1,4у + 21) × (1,8 - 0,3)

Розкриваємо дужки:

1,4у × 1,8 + 1,4у × (-0,3) + 21 × 1,8 + 21 × (-0,3)

Обчислюємо кожен доданок:

1,4у × 1,8 = 2,52у

1,4у × (-0,3) = -0,42у

21 × 1,8 = 37,8

21 × (-0,3) = -6,3

Тепер знаходимо суму всіх доданків:

2,52у - 0,42у + 37,8 - 6,3

(2,52у - 0,42у) + (37,8 - 6,3)

2,1у + 31,5

Тепер у нас є вираз: 2,1у + 31,5, і його значення становить 0. Щоб знайти значення у, ми можемо вирішити рівняння:

2,1у + 31,5 = 0

2,1у = -31,5

у = -31,5 / 2,1

у = -15

Отже, значення у, при якому вираз (1,4у + 21) × (1,8 - 0,3) дорівнює 0, є у = -15