СРОЧНО!!!!!!! Знайдіть суму восьми перших членів арифметичної прогресії (аn), якщо а1= 5, а8=10.


Ответы на вопрос

Отвечает Тюрина Алина.

S_n=\dfrac{a_1+a_n} {2} \times n\\ \\S_8=\dfrac{5+10}{2}\times 8=15\times4=60