0.5(4-5x)=-2,5розв'язати рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Куранова Тома.

Відповідь:

1.8

Покрокове пояснення:

0.5(4-5x)=-2,5

Розкриваємо дужки:

2-2.5x=-2,5

Переносимо все зі зміною в праву сторону, а без змінної - в ліву(не забуваємо про знаки):

-2.5х=-2.5-2

Зводимо подібні:

-2,5х=-4.5

Знайдемо х:

х=-4.5/-2.5

х=1.8

Отвечает Лапина Настя.

Ответ:  x = 1.8

Пошаговое объяснение:

0.5 ( 4 - 5x ) = -2.5

2 - 2.5х = -2.5

2 + 2.5 = 2.5х

4.5 = 2.5х

х = 4.5 : 2.5 = 1.8