Спростіть вираз5(4n-2)+8(2n-1)та знайдіть його значення при n = -3​


Ответы на вопрос

Отвечает Nusupzhan Nazerke.

Відповідь:

Значення виразу при n = -3 дорівнює -126.

Покрокове пояснення:

А = 5(4n-2) + 8(2n-1) = 20n - 10 + 16n - 8 = 36n - 18

При n = -3 значення виразу дорівнює:

А = 36 × ( -3 ) - 18 = -108 - 18 = - 126