(розв'яжіть задачу !!) із Одеси до Миколаєва одночасно виїхали два мікроавтобуси зі швидкістю 37,5

км/год, та 35,2 км/год. Через 3,2 год один з них прибув у Скільки км залишилося проїхати другому мікроавтобусу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тюрин Валерий.

Відповідь:

1) 37,5 • 3,2 = 120 (км) – проїхав I мікроавтобус.

2) 35,2 • 3,2 = 112,64 (км) – проїхав II мікроавтобус.

3) 120 – 112,64 = 7,36 (км) – залишилося їхати II мікроавтобусу. Відповідь: 7,36 км.

Отвечает Яблоков Даня.

Ответ:1) 37,5 • 3,2 = 120 (км) – проїхав I мікроавтобус.

2) 35,2 • 3,2 = 112,64 (км) – проїхав II мікроавтобус.

3) 120 – 112,64 = 7,36 (км) – залишилося їхати II мікроавтобусу. Відповідь: 7,36 км.

Пошаговое объяснение: