Значення виразу (-19,2:4,8-1,2):0,5+13,3​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Анастасия.

Ответ:

Ответ 2,9

Пошаговое объяснение:

1)-19,2:4,8=-4

2)-4-1,2=5,2

3)-5,2:0,5=-10,4

4)-10,4+13,3=2,9

Отвечает Тихомирова Еля.

Відповідь:11,9

Покрокове пояснення:1) -19,2÷4,8= -4 тут вийшло число з мінусом тому, що при діленні якщо є мінус і плюс то буде мінус.

2) -4-1,2= -5,2 тут два від'ємних числа тому в результаті ми отримали від'ємне

3) -5,2÷0,5= -1,4 тут так само як і в першому

4) -1,4+13,3=11,9 тут вийшло додатне число тому, що число з плюсом більше числа з мінусом.