Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 7,1. Одне з них дорівнює 9,2. Знайди друге число.


Ответы на вопрос

Отвечает Гардиенко Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Назвемо друге число, яке потрібно знайти, x. За умовою задачі, маємо таке рівняння для середнього арифметичного двох чисел:

(x + 9,2) / 2 = 7,1

Розв’язуємо рівняння відносно x:

x + 9,2 = 14,2

x = 14,2 - 9,2

x = 5

Отже, друге число дорівнює 5.

Отвечает Муминов Данил.

Відповідь:1,5

Покрокове пояснення:9,2-7,1=2,1

2,1:2=1,5