Перша бригада овочників зібрала одну тонну 75 кг гарбузового насіння а друга одну тонну 225 кг

скильки литров Олій отрымоють якщо кожных 100 кг арбузового насиня виготовляют 40 л Олій

Ответы на вопрос

Отвечает Жулаев Максат.

Ответ:

1075+1225=2300(кг)

2)2300÷100=23(кг)

3)23×40=920(кг)