Вкладник поклав до банку 20000 гр. під 18% річних. Скільки гривень буде на його рахунку через рік?

( Дайте ответ пожалуйста, бьюсь уже хз сколько )

Ответы на вопрос

Отвечает Бодров Максим.
1) 20000:100*18= 3600(%) - через рік
2) 20000+3600=23600(грн) - загальна сума через рік
Отвечает Варовин Сергей.

Ответ:

23.600 типо зайди в калькулятор