Порівняйте числа a і b, якщо відомо, що b-a=√2-7 Варіанти 1. a b 3. a=b 4.нічого не можна сказати

З розв'язком будь ласка)

Ответы на вопрос

Отвечает Кольцман Виктория.

Ответ:

Запишемо дане рівняння: b - a = √2 - 7

Перенесемо a на ліву сторону: b - √2 + 7 = a

Отже, ми отримали вираз для a через b. Якщо ми знаємо значення b, то можемо знайти a за допомогою цього виразу. Але ми не знаємо значення b, тому нічого не можна сказати про числа a і b. Відповідь: 4. нічого не можна сказати.