Власна швидкість човна у 8 разів більша за швидкість течії річки. Знайдіть швидкість течії та

власну швидкість човна, якщо за 4 год руху за течією річки човен проплив 50,4 км. ДАЮ 40 БАЛОВ S0S

Ответы на вопрос

Отвечает Клок Кирилл.

Ответ:1) Х - скорость речки, 8х - скорость лодки

(8х-х)*5=42

7х*5=42

35х=42

х=1,2км/ч - скорость реки

1,2*8=9,6км/ч - скорость лодки

2)(х+8х)*4=50,4

9х*4=50,4

36х=50,4

х=1,4км/ч - скорость реки

1,4*8=11,2км/ч - скорость лодки

Пошаговое объяснение: