Перший працівник інтернет- магазину оформив 54 замовлення від покупців за 6 год. Скільки замовлень

оформить другий працівник за 5 год, якщо за годину BiH оформлюватиме на 3 замовлення більше, ніж перший?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дулатова Нурила.

Ответ:

60

Пошаговое объяснение:

54/6=9 замовлень у годину виробляв перший

9+3=12 замовляння в годину вфд другого

12×5=60 замовлень зробив другий