Показательная функция задана формулой f(x)=(1/6)^x. Найдите f(-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Малеев Константин.

Щоб знайти значення f(-1), підставимо x = -1 в формулу для показникової функції:

f(-1) = (1/6)^(-1)

Але показник -1 у знаменнику означає взяття оберненої величини. Також, знаючи, що a^(-n) = 1/(a^n), ми можемо переписати вираз:

f(-1) = 1 / (1/6)^1

Тепер можемо просто обчислити це значення:

f(-1) = 1 / (1/6) = 6

Отже, f(-1) = 6.