1.Винесіть спільний множник за дужки: а) 9p+9t; б) 5м-2м; в)7ас+3сд. 2. Зведи подібні доданки: а)

5т-6т; б) 4b + 5b – 6b. 3. Спрости вираз: 5*(-3+2к)-2*(5к-1) 5. Знайди значення виразу: 0,97а+0,64а-0,97а Якщо: а= -2,7

Ответы на вопрос

Отвечает Хисматуллин Данил.

Ответ:

1.

а) 9р+9t=9(p+t)

б) 5м-2м=м(5-2)

б) 7ас+3сд=с(7а+3с)

2.

а) 5т-6т=1т=т

б) 4b+5b-6b=3b

3.

=-15+10к-10к+2=17

5.

0,79а+0,64а-0,97а, зведемо подібні доданки

а(0,79+0,64-0,97) =а*0,46, якщо а =-2,7, то

-2,7*0,46=1,242