Допоможіть даю 15 б. срочно. Довжина ламаної ABCDEF 19 см. Сума довжин ланок AB і DE дорівнює 7

см,а довжини BC,CD,DE і EF- однакові. Яка довжина сторони AB?

Ответы на вопрос

Отвечает Кореньков Валентин.

Ответ:

Довжина сторони AB дорівнює 3 см.

Пояснення:

Оскільки сума довжин ланок AB і DE дорівнює 7 см, а довжини BC, CD, DE і EF- однакові, то можна позначити довжину кожної з цих ланок як х.

Тоді:

AB + DE = 7

2х + 2х = 19 - AB - DE (так як ABCDEF - ламана з шести ланок)

4х = 19 - AB - DE

Але ми знаємо, що AB + DE = 7, тому:

4х = 19 - 7

4х = 12

х = 3

Отже, довжина кожної з ланок BC, CD, DE і EF дорівнює 3 см.

Тоді:

AB + BC + CD + DE + EF = 19

AB + 3 + 3 + 3 + 3 = 19

AB = 7 - 3 - 3 - 3 - 3 = 3

Отже, довжина сторони AB дорівнює 3 см.