Щоб знайти 4∕7 від 28, треба ......


Ответы на вопрос

Отвечает Синицкая Алина.

Ответ: 4/7*28=4*4=16

Пошаговое объяснение:

Отвечает Калашников Данил.

Доброго дня!

Треба поділити 28 на чилельник, в нашому випадку на 7, і помножити на знаменник, у нашому випадку це 4.

28 : 7 ⋅ 4

Показую:

(28 : 7) * 4 = 4 * 4 = 16