575•64+11707:23-27580 помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Кислицына Нина.

Відповідь:

результат виразу 575•64+11707:23-27580 дорівнює 9729.

Покрокове пояснення:

Щоб розрахувати вираз, використовуємо порядок операцій (Скобки, Множення/Ділення, Додавання/Віднімання) і обчислюємо кожну операцію по черзі:

575 * 64 = 36800

11707 / 23 = 509

36800 + 509 = 37309

37309 - 27580 = 9729

Отже, результат виразу 575•64+11707:23-27580 дорівнює 9729.