Із двох міст одночасно назустріч один одному виїхали два велосипедисти. Їх швидкості дорівнюють

14,5 км/год та 16,5 км/год. Через 0,7 год відстань між ними становила 96,2 км. Знайдіть відстань між містами. СРОЧНО !!!!СРОЧНО !!!

Ответы на вопрос

Отвечает Юдин Богдан.

Пошаговое объяснение:

1) 14,5 + 16,5 = 31 (км/ч) - скорость сближения двух велосипедистов

3) 0,7 * 31 = 21,7 (км) - приблизились друг к другу два велосипедиста за 0,7 часа

4) 21,7 + 96,2 = 117,9 (км) - расстояние между городами

Отвечает Касперская Анна.

Відповідь:

Давайте вирішимо цю задачу.

Зафіксуємо швидкості велосипедистів:

Швидкість першого велосипедиста = 14,5 км/год

Швидкість другого велосипедиста = 16,5 км/год

Нехай відстань між містами дорівнює Х кілометрам.

Через 0,7 години (або 42 хвилини), перший велосипедист проїде відстань, рівну його швидкості помноженій на час:

Відстань, пройдена першим велосипедистом = 14,5 км/год * 0,7 год = 10,15 км

Аналогічно, другий велосипедист проїде відстань:

Відстань, пройдена другим велосипедистом = 16,5 км/год * 0,7 год = 11,55 км

Загальна відстань між велосипедистами після 0,7 години становитиме:

10,15 км + 11,55 км = 21,7 км

За умовою задачі, ця відстань дорівнює 96,2 км.

Отже, ми маємо рівняння:

21,7 км = 96,2 км - Х

Перенесемо x на один бік:

x = 96,2 км - 21,7 км

x = 74,5 км

Таким чином, відстань між містами становить 74,5 км.