Задача. Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 47,5 см. Основа цього трикутника на 2,2 см

більша за бічну сторону. Знайти сторони даного трикутника. ТІЛЬКИ З ДІЯМИ І ВІДПОВІДДЮ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гердт Тимур.

Доброго ранку!

Нехай сторона рівнобедренного трикутника х, тоді:

х + х + х + 2,2 = 47,5

3х + 2,2 = 47,5

3х = 47,5 - 2,2

3х = 45,3

х = 45,3 : 3

х = 15,1

АВ = ВС = 15,1 (см)

АС = 15,1 + 2,2 = 17,3 (см)

Відповідь: сторони трикутника АВ = 15,1 см, ВС = 15,1 см, СА = 17,3 см.