Знайти m, якщо довжина вектора а (m; 3) дорівнює √12 см. Допоможіть будь ласкааа​


Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Павло.

Ответ:

Довжина вектора а дорівнює √(m^2 + 9) см. Отже, √(m^2 + 9) = √12 см. Піднесемо обидві частини рівняння до квадрату: m^2 + 9 = 12. Віднімаємо 9 від обох сторін: m^2 = 3. Беремо квадратний корінь від обох сторін: m = ±√3. Оскільки вектор (m; 3) має позитивне значення координати, то m = √3 см. Надіюсь що правильно та допомогла тобі.