Знайдіть значення виразу -2,4 : 0,2 + (–2,5) · (−8). A -32 Б 32 В -8 Г 8 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Тулупова Юля.

Відповідь:

Для знаходження значення виразу -2,4 : 0,2 + (–2,5) · (−8), спочатку виконаємо множення та ділення, а потім додавання:

-2,4 : 0,2 + (–2,5) · (−8)

Розрахуємо ділення -2,4 : 0,2:

-2,4 : 0,2 = -12

Тепер розрахуємо множення (–2,5) · (−8):

(–2,5) · (−8) = 20

Тепер замінимо значення ділення та множення у виразі:

-12 + 20 = 8

Отже, значення виразу -2,4 : 0,2 + (–2,5) · (−8) дорівнює 8. Відповідь: Г 8.

Покрокове пояснення:

Отвечает Кравченко Карина.

Ответ:

ответ г

8

Пошаговое объяснение:

-2,4 :0,2 =- 12

-2,5×(-8)= 20

-12 + 20= 8