Периметр прямоугольника равен 36 дм ,а длина 12 см .Найдите ширину.​


Ответы на вопрос

Отвечает Литвинова Ира.

P=36 дм=360 см

a=12 cм

P прямокутника = 2а+2b

Складаємо рівняння

360=2*12+2b

360=24+2b

360-24=2b

336=2b (ділимо обидві частини рівняння на 2)

168=b (або b=168, не має значення, адже це рівняння)

Відповідь: b=168 cм.