3-сынып бақылау жұмысы.әріптердің орына мәнің қойып оларды есепте.а×4=

а×3=а+754=817-b=a+700-b=(a+9)-b=a=7b=50​

Ответы на вопрос

Отвечает Маликова Акерке.

Ответ:

а ×3=7×3=21

а+754 =7+754 =761

817-b = 817 -50 = 767

a+700-b = 7+700-50 =657

( a+9) -b = ( 7 +9) - 50 = -34

Пошаговое объяснение: