У деякому сплаві олово становить 25%, а решта — мідь. Скільки треба взяти міді, щоб виготовити

сплав, у якому 4 кг олова? Розв’язати задачу за допомогою пропорції. У відповіді вкажіть лише число.

Ответы на вопрос

Отвечает Большешапов Женя.

100% сплава = 25% олова + 75% меди

Пропорция:

4 кг олова - 25%

х кг меди - 75%

х = 4 · 75 : 25 = 12 (кг) - масса меди в сплаве.

Вiдповiдь: 12 кг мiдi.


Отвечает Фенцель Артём.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

4/25*(100-25)=12