Косудын ауыстырымдылык жане теримдилик касиеттерин пайдалан (5/21+2/15)+2/21=


Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Костя.

( \frac{5}{21}+ \frac{2}{21}  )+ \frac{2}{15} = \frac{7}{21}= \frac{1}{3}+ \frac{2}{15}= \frac{5+2}{15} = \frac{7}{15}