На клітчастому папері зі стороною клітинки 1 є 14 одиничних відрізків. Яку найбільшу площу може

мати фігура, межу якої ви зможете утворити з цих відрізків, якщо їх можна класти тільки по сторонах одиничних клітин?

Ответы на вопрос

Отвечает Герги Таня.
Единичные отрезки можно  класть только по сторонам клеток, => данная фигура - прямоугольник или квадрат.

14 единичных отрезков, => P=(a+b)*2
14=(a+b)*2
a+b=7
S=a*b
a=1, b=7 S=1*7=7
a=2, b=5 S=2*5=10
a=3, b=4 S=3*4=12
ответ: наибольшая площадь =12