Довжина прямокутника в 3 рази більша за його ширину. Знайдіть периметр прямокутника, якщо його

довжина на 52 см більша за ширину.Рівнянням

Ответы на вопрос

Отвечает Харламов Валерий.
Довжина - l
ширина - s

система рівнянь:
l = 3s
l-52=s

3s-52=s => -52=-2s => s=26см
l=78см
p = 26+26+78+78=208см
Відповідь: 208см