На даху будинку висіло 28 бурульок. З них удень розтануло на 6 бурульок більше ніж жалишилося.

Скількибурульокрозтануло а скільки залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Юношев Максим.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

х - бурульки що залишились

х+6 = бурульки що розтанули

х+х+6=28

2х=28-6

х=22/2

х=11 бурульок залишилось

11+6=17 бурульок розтануло