Скільки рулонів шпалер потрібно, щоб поклеїти стіну кімнати, розміри якої 7м х 5м? Довжина рулону

10м, а ширина - 50 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Раимова Яна.

Площадь комнаты = 7*5 =35 м^2.  Площаль одного рулона =10*0,5=5 м^2. Количество рулонов = 35/5=7 шт