Для оштукатурення стіни завдовжки 9 м і заввишки 4 м потрібно 2,5 ц розчину. Скільки потрібно цього

розчину щоб поштукатурити стіну завдовжки 8, 5 м і заввишки 3,5 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Зикеева Аня.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

9*4=36 м² площадь на которую нужно 2,5ц раствора

8,5*3,5=29,75 м² необходимо поштукатурить

(2,5 / 36) * 29,75 = 2,07 ц