В фермерському саду 1800 дерев. Половина всіх дерев яблуні, третина від кількості яблунь - груші.

Скільки всього яблунь і груш у саду? Умова?

Ответы на вопрос

Отвечает Басырова Амина.

Яблонь 1800/2=900 деревьев. Груш900/3=300 деревьев. Суммарно яблонь и груш 900+300=1200 деревьев.

Ответ: 1200 деревьев.