за одну годину миша може скуштувати 8 зерняток. скільки зерняток скушує миша за : 2 години, 3

години, 4 години, 5 годин , 6 годин за тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Меметова Мавиле.
За 2 голини- 16 зерняток.
За 3 години-24 зернятка.
За 4 години-32 зернятка.
За 5 годин-40 зерняток.
За 6 годин-46 зерняток.
За тиждень- 1344 зернятка
Отвечает Куадже Аиша.
За 2 год - 8*2=16 зерняток
За 3 год - 8*3=24 зерняток
За 4 год - 8*4=32 зерняток
За 5 год - 8*5=40 зерняток
За 6 год - 8*6=48 зерняток
За тиждень - 8*(24*7)=8*168=1344 зерняток