Помогите решить пожалуйста. Площа парку 85 га. Дитячий майданчик займає 20 га, квітник - 8 га, а

решта - дерева. На скільки гектарів площа, що займає квітник, менша за площу під деревами? Спасибо большое))

Ответы на вопрос

Отвечает Кабдина София.
20+8=28 — заняли квітник и " Дитячий майданчик"
85-28=57 — площадь для деревьев)
57-8=49 Ответ: На 49 га

Отвечает Пасторова Анастасия.
1) 20+8=28 2) 85-28=57 3) 57-8=49. Відповідь: на 49 га площа під деревами більша за площу, що займає квітник