Зарплату в 200 грн.робитнику пидвищили спочатку на 10%,а через рик-ще на 20%.На видсоткив

пидвищилася зарплата робитника поривняно з початковою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Крапивина Екатерина.

Ответ:

30%

Пошаговое объяснение:

Отвечает Филатов Алексей.

1) 1,1·200 = 220 (грн) зарплата після першого підвищення

2) 1,2·220 = 264 (грн) зарплата після другого підвищення

3) 264 - 200 = 64 (грн) збільшення зарплати після двох підвищень

4) 64 : 200 · 100% = 32% становить підвищення зарплати відносно початкової.

Відповідь: 32%.