Здравствуйте! Помогите решить задачу! На маслозаводи виготовили 150 кг вершкового масла,що складае

четверту частину маси вершкив, використаних для його виготовлення.маса переробленого молока у 5 разив бильше за масу вершкив.скильки килограмив молока було використано?

Ответы на вопрос

Отвечает Лозин Иван.

Ответ:

150 * 4 * 5 = 3000

4 * 150 = 600 сливки

600 * 5 = 3000 молоко